Regulamin


Szanowni Państwo!

 

Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu poniższego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym pensjonacie.

1. Pokoje w pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00, a kończy o godz. 12.00.

2. Opłata za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3.Osoby niezameldowane w pensjonacie proszone są o opuszczenie pensjonatu do godz. 20.00.

4.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do 6.00.

5.Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

6.Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.

7.Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.

8.Pensjonat zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie. Uwagi i zastrzeżenia prosimy zgłaszać do właściciela pensjonatu.

9.Na terenie całego pensjonatu obowiązuje ZAKAZ PALENIA. (Zgodnie z Ustawą Dz.U z 1996 r N 10 poz.55 – Kto pali wyroby tytoniowe w miejscach objętych zakazami określonymi w art. 5 podlega karze grzywny do 500 zł)

10.Śniadanie w formie szwedzkiego stołu wydawane jest od godz. 8:00 do 10:00. Pensjonat zastrzega sobie przy małej liczbie Gości zmianę sposobu podawania posiłków z bufetowego na serwowany. Obiadokolację można zamówić w tym samym dniu maksymalnie do godziny 10:00. Obiadokolacja podawana jest w godzinach 17.00-18.00

11.W pensjonacie nie akceptujemy zwierząt. 

12.Z chwilą otrzymania klucza stajecie się Państwo gospodarzem pokoju.

13.Parking na terenie obiektu jest bezpłatny, monitorowany i niestrzeżony. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za straty powstałe w pojeździe (zniszczenie) lub kradzież pojazdu.

14.Po upływie terminu pobytu, Klient jest zobowiązany pozostawić klucz właścicielowi. Za zgubienie klucza pobieramy opłatę 20 zł.

15.Po zakończonym pobycie Klient jest zobowiąany do pozostawienia "Karty Tatrzanskiej" oraz "Karty rabatowej na Termy Szaflary" właścicielowi obiektu.

16.Hasło do bezpłatnego Wi-Fi dostępnego na terenie pensjonatu: 12345678

17.Do dyspozycji gości oddajemy także całodobowy parking monitorowany oraz piękne tereny rekreacyjne wokół pensjoantu (zejście nad rzekę po drugiej stronie ulicy, boisko do gry z siatkówkę)

 

 Chcemy, aby pobyt w Ośrodku ILA dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.