Atrakcje


KULIG

Dlaczego warto do nas przyjechać:

 

 Nasz obiekt stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną.

Kulig
Kulig

 

NARCIARSTWO

 

Na Podhalu działają wszystkie duże stacje narciarskie. Szusować można m.in. na Polanie Szymoszkowej, Nosalu i Harendzie w Zakopanem, w Witowie, Małem Cichem, Suchem, Białce i Bukowinie Tatrzańskiej dzięki, którym można wpaść w wir białego szaleństwa i zapomnieć o codziennośći.

 

PRZEJAŻDŻKI TZW. KULIG!

 

      Zimą sporym zainteresowaniem cieszą się kuligi, które organizujemy dla naszych gości. Możliwość rozpalenia ogniska i pieczenia kiełbaski, natomiast latem organizujemy przejażdżkę bryczkami lub wozami po urokliwych uliczkach i punktach widokowych dzięki którym możemy oglądać cudowny krajobraz Podhala.

 

SZLAKI TURYSTYCZNE

 

Szaflary to malownicza wieś położona na Podhalu. Biegną przez nią szlaki turystyczne z Gubałówki, Bańskiej Wyżnej, Leśnicę w Pieniny, oraz z Zakopanego do Czorsztyna Niedzicy. Godnym najwyzszej uwagi jest Szlak Papieski, który prowadzi z zakopiańskich Krzeptówek poprzez Bańską Wyżną i Niżną, Szaflary, Maruszynę aż do Ludźmierza, gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne.

Baseny Termalne w Szaflarach
Baseny Termalne w Szaflarach

BASENY TERMALNE

 

Termy Podhalańskie, które znajdują się w pobliżu pozwolą wam odetchnąć, zrelaksować się i spędzić miło czas. 

Spływ Dunajcem
Spływ Dunajcem

 

 SPŁYW DUNAJCEM

 

       Spływ przełomem Dunajca to jedna z największych atrakcji regionu i

jest to atrakcja na skalę europejską. Przełom Dunajca jest jednym z najpiękniejszych przełomów na naszym kontynencie. Dzięki miłym flisakom prowadzącym ten spływ możemy dowiedzieć się każdej legendy związnej z tym miejscem.

 

 WYCIECZKI PIESZE I ROWEROWE.

 

      Miłośnicy jednośladów jak i turystyki pieszej znajdą tutaj swoje miejsce. Podhale jest idealnym miejscem do takich wypraw ponieważ jest to teren górzysty. Licznie wytyczone trasy w Zakopanem i okalicach to najlepsze zaproszenie dla turystów z całej Polski.

 

JEZIORO CZORSZTYŃSKIE

 

     Możliwość odbycia spacerowego rejsu statkiem po jego wodach.

W czasie trwania rejsu możemy podziwiać nie tylko same góry, które wyglądają naprawdę monumentalnie, ale także ruiny zamku Czorsztyńskiego, zamek Dunajec w Niedzicy a także Pieniński Park Narodowy.

W pobliżu znajduje się tor saneczkowy oraz wyciąg krzesełkowy idealne miejsce dla całej rodziny!

 

 

 

 

 

Chcemy, aby pobyt w naszym obiekcie dostarczył naszym gościom samych przyjemnych wspomnień.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.